Fenomen działania karm Nature’s Protection Superior Care White Dogs

Przez trzy długie lata prowadzono badania w celu oceny ogólnego stanu psa, jakości stolca, ciśnienia, czy badań krwi za pomocą 18 wskaźników oraz oceny zmian zewnętrznych, tj. gdy sierść zwierzęcia zmieniała się w brązowych miejscach. Badania przeprowadzono na różnych rasach, w których przetestowano ponad 3000 psów z całego świata. Potrzeba było czasu, cierpliwości, uporu, ale wynik nie zawiódł.


Jak pokazały wyniki badań, przyczyną rdzawych zacieków w 80% jest niewłaściwa dieta (reszta to stres lub choroby oczu). Białe psy, szczególnie małych ras, nie są w stanie przetrawić zbyt dużej ilości białka, czy żelaza, a to wpływa na nadmierną produkcję porfiryn we krwi, które naturalnie wydalane są z kałem, jednak, gdy jest ich za dużo, znajdują ujście właśnie przez kanaliki łzowe. Poza tym, psy, zwłaszcza małych ras mają delikatne układy pokarmowe, więc kompozycja karmy White Dogs jest dla nich odpowiednia i odpowiednio skonstruowana zarówno pod względem lekkostrawności.

Często pada pytanie, który składnik wpływa na efekty? Nie ma lekarstwa, antybiotyku, chemii, to odpowiednio zbilansowany produkt, który dzięki właściwym proporcjom radzi sobie z tym problemem. Wszystkie nasze karmy są przygotowane w zgodzie z niezależnymi zaleceniami specjalistów z branży weterynaryjnej i dietetyki weterynaryjnej, a efekty są potwierdzone rzetelnymi badaniami naukowymi. Co więcej, karma White Dogs nie zawiera wybielaczy, dzięki czemu można ją podawać wszystkim psom.