Ambasadorki Tauro Pro Line


Z dumą przedstawiamy nasz nowy Projekt AMBASADOR. Od teraz, nie tylko my będziemy służyć Wam swoją pomocą, dotyczącą oferty Tauro Pro Line, jak również poradami w sprawie pielęgnacji. „Wspólnie tworzymy świat groomera i zdrowego zwierzęcia” – to właśnie nasza dewiza, którą podziela również nasz TAURO TEAM.
Pięć wyjątkowych kobiet, dla których grooming i chęć rozwiązywania problemów naszych czworonożnych przyjaciół to priorytet .

Iwona Anna Cholewa

Odkąd sięga pamięcią, psy były obecne w Jej domu, dzięki czemu, miłość do zwierząt zaszczepioną miała już w dzieciństwie. Przygodę z groomingiem rozpoczęła 14 lat temu, a Jej wierna suczka, West Highland White Terriere, chętnie służyła za modelkę, dając możliwość doskonalenia techniki trymowania oraz strzyżenia.

W 2013 roku założyła swój Salon spa dla kota i psa „NowYork” – Psi Fitness w Radomiu, SKLEP Zoologiczny „NowYork” oraz centrum szkoleniowe Groom Ekspert NowYork – Kursy i szkolenia. Chętnie poszerza swoją wiedzę, czego dowodem jest kolejny zawód Iwony – technik weterynarii, a także ukończone kursy: fizjoterapia, fitness dog oraz prawidłowe żywienie psów. Zdając egzaminy państwowe jest dyplomowanym czeladnikiem oraz Mistrzem w zawodzie Groomera. Oficjalnie, również MASTER Groomer Stripping (certyfikat przyznany przez European Grooming Association). Na swoim koncie ma liczne udziały konkursach groomerskich w Polsce i zagranicą, wielokrotnie nagradzana za fach w ręku, w kategoriach, takich jak: trymowanie, spaniele i setery oraz pet grooming, pudle oraz czyste rasy. Najlepiej jednak czuje się w trymowaniu, czego dowodem jest kilkukrotne MISTRZOSTWO, a także kilkukrotne II i III miejsce.

Miłośniczka psów z grupy terrierów, prywatnie, właścicielka West Highland White Terrier Snoopiego oraz Kerry Blue Terriere Taka Teki, zwaną „Tequila”, z którą również uczestniczy w wystawach psów rasowych z doskonałymi wynikami.

Pasję do groomingu przekazuje podczas kursów dla przyszłych psich fryzjerów, prowadząc szkolenia z pet groomingu, show groomingu, trymowania, kosmetycznego czyszczenia zębów ultradźwiękami oraz obecnie, jako ambasador Tauro Pro Line Polska, szkolenia produktowe oraz z zabiegów z zastosowaniem ozonu i Milky Spa w wannach TPL.

Dorota Hallman

Groomer i właściciel hurtowni Piorun SHOP z akcesoriami do pielęgnacji zwierząt oraz wyselekcjonowanymi karmami dla psów. Prywatnie miłośniczka psów, z zamiłowania kynolog, właścicielka utytułowanych psów rasy Bichon Frise. To właśnie pierwszy pies Umberto Petit & Blanc (w domu nazywany Piorunem) był inspiracją do związania się z branża groomerską i zoologiczną. W swojej hurtowni chce, aby każdy właściciel psa był fachowo i kompetentnie obsłużony oraz otrzymał odpowiednie doradztwo w doborze produktów do pielęgnacji i żywienia.

Anna Krauze

Pasję groomingu odkryła w sobie w 2011 roku. Z uwagi na Jej miłość do zwierząt, wybór okazał się strzałem w dziesiątkę.

Dzięki uporowi, ciągłemu rozwojowi oraz doskonałym nauczycielom, których napotkała na swojej drodze, dziś może z dumą powiedzieć, że ta praca jest Jej pasją i nie zamieniłaby jej na żadną inną. Jej największą miłością są teriery, chociaż kawałek serca należy również do Oprah, która jest Bichonem.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Groomerów oraz członkiem reprezentacji Polski w Drużynowych Mistrzostwach Świata. Na swoim koncie ma liczne szkolenia i udziały w konkursach groomerskich i to z niemałymi sukcesami, które dają Jej ogromną radość i satysfakcję oraz pewność i potwierdzenie swoich umiejętności. Jej tato zawsze powtarzał, „cokolwiek robisz, rób to najlepiej, jak potrafisz albo wcale”, o czym Anna stara się pamiętać każdego dnia.

Katarzyna Palka

Jak sama o sobie mówi, psy były Jej pasją od dziecka. Wraz ze swoim owczarkiem szkockim collie, uczestniczka wystaw psów rasowych od 13 roku życia. W ten oto sposób rozpoczęła swoją przygodę z kynologią, która z biegiem czasu okazała się w największą życiową pasją. Z wykształcenia nauczyciel, jednak od 2005 roku, po ukończeniu kursu podstawowego, przekwalifikowana na groomera czynnie uczestniczącego w zawodzie. Własny salon założyła w 2007 roku pod nazwą CANIS Canis Salon Fryzjerski i Sklep dla Psów Katarzyna Palka. Od zawsze kładła bardzo duży nacisk na samorozwój, poszerzając swoją wiedzę na szkoleniach w kraju i zagranicą. Uczestniczka i laureatka licznych konkursów groomerskich w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Belgii i we Włoszech. Reprezentantka Polski na Światowych Drużynowych Mistrzostwach Groomerskich. Członek, założyciel, a także vice prezes Polskiego Stowarzyszenia Groomerów. Zawsze aktywnie starała się promować zawód groomera oraz poszerzać świadomość właścicieli czworonogów, dlatego w 2011 roku rozpoczęła działalność szkoleniową. Organizuje kursy zarówno dla przyszłych groomerów, jak i dla osób, potrzebujących uzupełnienia swojej wiedzy. Swoim doświadczeniem dzieli się nie tylko z krajanami, ale także z groomerami z zagranicy. W 2017 otrzymała tytuł Groomera Roku. Jest również przewodniczącą komisji egzaminacyjnej w zawodzie groomera w Izbie Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości. Prywatnie, właścicielka dwóch czworonogów: bedlington terriera i pudla miniaturowego.

Gosia Świstek

Kynolog, hodowca, mistrz w zawodzie, groomer z ponad 25-letnim doświadczeniem. Właścicielka i szkoleniowiec w Studiu psiej urody Master Dog Małgorzata Świstek psi fryzjer Gdańsk.

Swoją przygodę z pielęgnacją psów rozpoczęła od tych wystawowych w latach 90-tych.

Spod jej nożyczek wyszło wiele Championów i Interchampionów, zwycięzcy Best in Show a nawet zwycięzcy Europy i Świata .

Wielokrotnie nominowana w różnorodnych kategoriach na międzynarodowych konkursach strzyżenia psów w kraju i Europie:

· Zwyciężczyni Best in Show na międzynarodowym konkursie Euro Groom 2012

· Zwyciężczyni Best in Show na międzynarodowym konkursie Master Grooming Show 2013

· Mistrz Polski 2013

· Groomer Roku 2013

· Champion w kategorii Pudle

· Champion w kategorii Czyste Rasy

· Champion w kategorii Setery i Spaniele.

W 2013 i 2015 członek reprezentacji Polski w Drużynowych Mistrzostwach Świata.

Wielokrotnie zapraszana przez Prezydenta EGA (Europejskiego Stowarzyszenia Groomerów) do udziału w najbardziej prestiżowym konkursie Championów.

Prywatnie miłośniczka psów, opiekunka trzech wspaniałych, championek: 14 letniej seterki irlandzkiej, 10 letniej czarnej terierki rosyjskiej i młodziutkiej pudlicy średniej, która podbija ringi wystawowe zdobywając najwyższe lokaty.