NOWOŚĆ W OFERCIE

NOWOŚĆ Kosmetyki Tauro Pro Line

Kosmetyki Tauro Pro Line zostały stworzone przez hodowców z wieloletnim doświadczeniem, które pozwoliło na wybranie najbardziej odpowiednich i niezawodnych kosmetyków dla zwierząt. Nie znaleźli oni odpowiednich produktów w sklepach, dlatego stworzyli własne kosmetyki, w pełni odpowiadające ich potrzebom.
 
W ten sposób narodziła się linia Tauro Pro Line – kosmetyki o unikalnych formułach, stworzone, aby rozwiązywać konkretne problemy,
ale nadające się do każdego rodzaju sierści. Większość produktów posiada unikalne formuły, które pomagają w poprawie kondycji i jakości życia zwierząt oraz w perfekcyjnym przygotowaniu do wystaw.
Profesjonalizm i efektywność kosmetyków została potwierdzona ponad tysiącem nagród i tytułów championa na całym świecie. Wysoce wykwalifikowani hodowcy i sędziowie mają zaufanie do naszych produktów, rekomendują je innym i powierzają swoich championów pod opiekę kosmetyków Tauro Pro Line.
 
Oferta Tauro Pro Line składa się z czterech grup:  Stainless Look, Healthy Coat, White Coat i Pure Mist. Wszystkie kosmetyki (za wyjątkiem Pure Mist, Stainless Look i Volumizing Balsam) są koncentratami, dzięki czemu są niezwykle wydajne i ekonomiczne!