ERBE Sp. z o.o.

40-486 Katowice, ul. Kolista 24
MAGAZYN/ BIURA 
43-190 Mikołów, ul. Kościuszki 61f

Nasze numery telefonów :

32 302 23 81 -84;
32 230 02 72;
32 335 05 02 ;
32 231 38 43;
609 600 687;
księgowość 32 231 21 70;
fax 32 302 23 80
 
Numer konta:  PKO BP 47 1020 2401 0000 0302 0437 4559
  • DZIAŁ HANDLOWY – BIURO

Robert Rozenblat (cała Polska)
607 941 922  robert.rozenblat@erbeanimals.pl

Rafał Nisor (cała Polska)
609 600 687  rafal.nisor@erbeanimals.pl

Anna Kostuj-Wiesiołek (cała Polska)
695 079 695   anna.kostuj@erbeanimals.pl

  • DZIAŁ HANDLOWY – PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Krystian Steier (śląskie, opolskie)
693 694 065  krystian.steier@erbeanimals.pl

Marta Skrzypczak (lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie)
534 357 592  marta.skrzypczak@erbeanimals.pl

Janusz Anaczkowski (pomorskie, kujawsko – pomorskie, warmińsko-mazurskie)
531 411 016 janusz.anaczkowski@erbeanimals.pl

Klaudia Jaworska  (mazowieckie, łódzkie, podlaskie, lubelskie)
603 604 461 klaudia.jaworska@erbeanimals.pl

Damian Stępień (małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
531 408 947,  damian.stepien@erbeanimals.pl

  • KLUB HODOWCÓW

Anna Kostuj-Wiesiołek (cała Polska)
695 079 695  anna.kostuj@erbeanimals.pl